O1. Pierwsze spotkanie - cdn.
- Przecież mówiłaś że nie pozwolisz mi tu być. - K.T.stała na środku nie próbując się ani trochę ruszyć.
- To tylko taki żart - Amber zauważał z spojrzenia dziewczyny że jej nie wierzyła - Chcesz wiedzieć prawdę ?
- Tak, to właśnie powiedziałam - odpowiedziała stanowczo.
- Nie wiedziałam że moja współlokatorka wyjechała na zawsze. Jak zauważyłaś przed chwilą się dowiedziałam tego. To tak samo jak Patricia o Joy. - westchnęła - To trochę głupio wyszło, co ?
- No trochę tak - oznajmiła siadając na łóżku - A o co chodzi z tą Patricą ?
- Spokojnie, dowiesz się w swoim czasie - powiedziała Amber gdy nagle wbiegł Eddie z pilną wiadomością i od razu wyszła. Gdy K.T. zaczęła się rozpakowywać, Sibuna spodlała się w kuchni alby uzgodnić wszystko.
- Sądzę że nie ma sensu robić dalszych spotkań skoro wszystko rozwiązaliśmy szczególnie że nie ma.. - powiedział Eddie zanim Patrcia mu przerwała i spojrzała się na niego krzywo.
- Spokojnie każdy wie że chodzi o Ninę - oznajmiła Amber. - Przestańcie tak na mnie patrzeć, okey ? Już jestem taka jak przedtem.
- Czyli mamy cię nosić na rękach ? - zaśmiała się Alfie.
- No bez przesady, nie aż tak - sama się z tego zaśmiała.
A następnie usiedli do reszty przy stoliku. Wszyscy zaczęli się dobrze czuć.
- Alfie, jesteś niemożliwy - powiedziała Amber - Najpierw chcesz ze mną chodzić a teraz nie ?
- Yyy.. - Alfie nie wiedział co miał powiedzieć.
- Nie wydurniaj się - uderzyła go lekko w ramię.
- No co ? Przecież zerwaliśmy, zapomniałaś ? - skrzywił się.
- Ej, nikt mnie nie poprze ? - dziewczyna zaczęła się rozglądać za każdego.
- Dajcie sobie spokój, to się robi nudne - odpowiedziała Joy nudzoną miną.
- Dobra - rzekli jednocześnie Amber i Alfie.
- Słyszcie to ? - spytała Patrcia.
- Co ? Przecież nic nie słychać - powiedział Fabian z dziwnym głosem.
- No właśnie. Pierwszy raz w życiu tak jest odkąd Mara i Jarome są razem - Patrcia zrobiła dziwną minę śmiejąc się przy tym.
- Nudno dla ciebie ? Można to zmienić - Alfie zaczął rzucać jak dawnej we wszystkich jedzeniem - Zadowolona ? - zaśmiał się.
- Bardzo - oznajmiła Trixie ironicznie rzucając w niego bułką tak mocno że chłopaka spadł - Teraz jest dobrze - zaczęła się śmiać głośna razem z resztą.
- K.T. podobno ty też jesteś z Ameryki tak ? - zapytała Mara.
- Tak, dokładnie tak. Przyjechałam tu ze względu na dziadka - odpowiedziała nowa uczennica.
- Już niedługo będzie tutaj więcej osób z Amberyki niż nas - powiedziała Joy - Jak to ?
- Po prostu - pokręciła głową - Nie wiem dlaczego, ale chciał żebym tu przyjechała.
Po kolacji wszyscy się rozeszli do swoich pokojów gdy wybiła 1O.
- Właśnie wybiła dziesiąte macie jeszcze 5 minut potem chce usłyszeć jak upada ta szpilka - powiedział Victor jak zawsze.
- Szpilka ? Co to ma być ? - spytała K.T. Kładąc się do spania.
- Victor jest..jak to powiedzieć dziwny i zawsze tak robi - odpowiedziała spokojnie Amber
- Racja Dziwny - zaśmiała się cicho.
- Dokładnie.
Gdy była właśnie gdzieś około godziny 3 w nocy nagle z niewyjaśnionych przyczyn Eddiemu Jak I K.T zaczął śnić się ten sam skomplikowany sen.Szli właśnie prze korytarz a dom był całkowicie pusty a pni jakby zagubieni w nim.Na samym końcu niego stała kamienna ściana która za pomocą ich dotyku rozpadła się na tysiące małych kawałków. A dalej znajdowało się kolejne pomieszczenie w którym świeciło się niebieskie światło a w tym momencie oboje się przybrudzili z przerażaniem na twarzy.
Cieszę się że wam się podobało, dlatego dodaje następną cześć.
super!!!!
OdpowiedzUsuńSuper!!! Chcę next :)
OdpowiedzUsuńNiesamowite ! ;D
OdpowiedzUsuńZapraszam na mojego : familyhoa.blogspot.com . : )
Great goods from you, man. I've be mindful your stuff prior to and you're just extremely wonderful.
OdpowiedzUsuńI actually like what you've obtained here, certainly like what you are saying and the way in which through which you are saying it. You make it enjoyable and you continue to take care of to stay it wise. I cant wait to read far more from you. This is really a wonderful site.
Feel free to visit my web-site ... read review
Mogłabyś wpaść na naszego nowego bloga o TDA? Newsy z życia gwiazd, ciekawostki o serialu i wiele innych!
OdpowiedzUsuńhoa-news-poland.blogspot.com